MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

PORADA

V-BOX System

kategoria: kominek


System “V-BOX” to zestaw elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych znakomicie współgrających z nowoczesnymi zabudowami kominkowymi. Z pomocą tych prostych w formie urządzeń można wykonać zindywidualizowaną, znakomicie prezentującą się zabudowę kominka w bardzo prosty sposób..

Elementy systemu mogą funkcjonować jako półki, pojemniki na drewno lub … cokolwiek innego. Jeśli chcesz rozjaśnić pomieszczenie, użyj modułu oświetleniowego … jeśli białe światło to za mało, lub chcesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę – dostępne są wersje z przyciemnianiem lub możliwością zmiany kolorów. Moduł wentylacyjny działa tak, jak kratka kominkowa, stanowiąc wylot powietrza konwekcyjnego i jednocześnie ozdobę wnętrza. Jeśli uważasz, że trzeba nieco zmienić wygląd obudowy, byćmoże dobrym pomysłem będzie wymiana panelu tylnego modułu standardowego v-box, to zajmie zaledwie kilkanaście sekund, dzięki którym odmienisz wygląd pomieszczenia.


Ventlab to marka wyrobów wentylacyjnych i grzewczych, nie tylko doskonałych technicznie, ale przede wszystkim o nowoczesnym designie. Spełnia wymogi najbardziej wymagających Klientów co do jakości i precyzji wykonania oraz znakomicie współgra z aktualnymi trendami wystroju wnętrz. Ventlab oferuje kratki kominkowe, elementy dekoracyjne kominków oraz akcesoria wentylacyjne. Znana i ceniona w Europie Zachodniej, teraz dostępna już w Polsce.


Więcej na www.ventlab.de

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE(0)

  Aktualności

  Oficjalne wyniki

  Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

  more
  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  more
  ETAP I ZAKOŃCZONY

  Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

  more
  Wyniki I Etapu

  Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

  more

  PORADY

  CIEKAWOSTKI

  Copyright © 2015 MamKominek.pl
  Tworzenie stron Webton.pl