MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

Ulrich Brunner GmbH
Ulrich Brunner GmbH

Zellhuber Ring 17-18,
84307 Eggenfelden

tel. +48 885531477
e-mail: ilona.witte@brunner.eu
www.brunner.eu

Ulrich Brunner GmbH

Firma Brunner

About Us

...to zakorzenione w tradycji rodzinne przedsiębiorstwo, które ma swą siedzibę w regionie Niederbayern na austriacko-bawarskim pograniczu.

BRUNNER to ludzie - najczęściej zabawni i przyjaźnie nastawieni do życia, ale jedno traktujemy bardzo poważnie: jesteśmy szczerzy i dumni z naszej firmy.

Tradycyjne wartości i najnowocześniejsza technika idą u nas w parze.

W tej atmosferze powstają u nas produkty, które pod względem jakości i rozwiązań technicznych nie mają sobie równych.


Do wszystkiego dochodzimy sami


To brzmi wprawdzie staromodnie, ale u nas się sprawdza. Ponieważ tylko wtedy, gdy człowiek zna całość może poczuć dumę i związek z tym co robi, o czym świadczą najlepiej nasze produkty.

Wszystko zaczyna się u nas od projektu, od konstruowania prototypu przez naszych inżynierów i techników. Potem rozpoczyna się seria testów i żmudnych badań laboratoryjnych, aż do uruchomienia seryjnej produkcji w naszej własnej odlewni. Końcowy montaż i kontrola jakości zamykają ten proces, krótko zanim gotowe wkłady opuszczą nasz zakład.

Jeśli kiedyś przyjdzie coś naprawić w tym co dostarczyliśmy, robimy to chętnie i bez zbędnych formalności. W końcu to nasz produkt i nie zamierzamy się tego wypierać.

 

 

Gießerei Ortrander Eisenhütte

Produkcja i montaż są zlokalizowane w należącej do naszej firmy fabryce, bogatej w tradycje odlewni żeliwa Ortrand (w południowej części Brandenburgii). Jest to jedna z najnowocześniejszych odlewni w Europie, która od lat stawia na innowacyjną technikę i najwyższą jakość. 220 stałych pracowników wytwarza tu odlewy dla przemysłu motoryzacyjnego i techniki grzewczej.


Żeliwo - na tym można polegać


Żeliwo od dawna jest uznawane za najbardziej sprawdzony materiał, jeśli chodzi o budowę pieców i palenisk. Dość drogi w produkcji, posiada jednak niezaprzeczalne zalety: żeliwo jest trwalsze i bardziej odporne niż najlepsza blacha stalowa. Ponadto lepiej wytrzymuje wysokie temperatury, nie odkształca się, nie występują w nim naprężenia i łatwiej o zachowanie jednakowych wymiarów.

Dlatego w produkcji wkładów BRUNNER stawia przede wszystkim na żeliwo. Poszczególne elementy są skręcane, a nie spawane, co dodatkowo zapobiega naprężeniom wewnątrz konstrukcji i ułatwia wymianę części, gdyby kiedyś zaszła taka potrzeba.

 

 


Preis und Qualität

„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Z tego jesteśmy dumni!

Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze


Rzeczywiście, wszystkie "porównywalne" produkty naszej konkurencji są znacznie tańsze - doskonale o tym wiemy. Paleniska konstruowane przez firmę BRUNNER są za to uznawane za najlepsze, a ostatnio są także najczęściej wybierane przez klientów.

To wszystko ma oczywiście jakiś powód: Być może chodzi o to, że już sam ciężar i budowa wkładów firmy BRUNNER zupełnie inaczej działa na wyobraźnię. Albo może o dopracowanie detali w sensie jakościowym i funkcjonalnym, o co codziennie dbają nasi pracownicy. Prawdopodobnie chodzi też o serwis i filozofię przyjaznej firmy, którą chętnie prezentujemy we wszelkich kontaktach zewnętrznych.

Bez ogródek: BRUNNER jest wart swojej ceny.


Jakość broni się sama!


Jakość wkładów BRUNNER wynika z wielu różnych czynników. Z jednej strony jest to pielęgnowana przez nas tradycja dobrego rzemiosła, z drugiej gotowość do podejmowania nowych wyzwań i dążenie do dalszego rozwoju. Jednak przy całej fascynacji technologią i nowoczesnością zawsze obowiązuje u nas zasada: im prościej, tym lepiej.

Możliwości techniki i nowoczesność łączą się u nas w elegancki sposób z tym czego uczy tradycja i czego nauczyliśmy się na własnych błędach.


BRUNNER- made in Germany


Tradycja i rzemiosło mają wiele wspólnego z pojęciem ojczyzny. Dlatego BRUNNER rezygnuje z taniego podwykonawstwa w zakładach we wschodniej Europie i odległej Azji. Prawdziwy piec marki BRUNNER jest produkowany w Niemczech przez dobrze przygotowanych i doświadczonych fachowców.

Te same zasady stosujemy przy doborze materiałów. Sprawdzona przez klientów trwałość i niezawodność wkładów BRUNNER jest w dużej mierze wynikiem zastosowania wysokiej jakości surowców.

Aktualności

Oficjalne wyniki

Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

more
GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

more
ETAP I ZAKOŃCZONY

Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

more
Wyniki I Etapu

Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

more

PORADY

CIEKAWOSTKI

Copyright © 2015 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl