MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

CIEKAWOSTKA

Tetris

kategoria: kominek


Autor: Rafał Rębisz,  fot. Fontana Forni/Paolo Grasselli


Czy ktoś pamięta grę Tetris, która biła rekordy popularności w późnych latach 80-tych? To jedna z nielicznych gier, której różne adaptacje tworzone są już przez ponad 20 lat. Okazuje się, że może inspirować nie tylko programistów komputerowych.

Włoska firma Fontana Forni stworzyła biokominek, który nazwę zaczerpnął właśnie od stworzonej przez Aleksieja Pażytnowa gry.
Nazwa to nie jedyny element łączący włoskie urządzenie z klasyczną układanką. Kominek Tetris składa się z trzech elementów - komory paleniska z cokołem oraz dwóch półek wzorowanych na klockach w kształcie litery "L", które można dowolnie przesuwać i obracać. To w jaki sposób kominek będzie się prezentował, zależy tylko od nas. Możemy wykorzystać go jako podręczną półkę na książki, stolik z siedziskami lub po prostu jako grzejący element dekoracyjny.
Zaprojektowany przez Paolo Grasselli kominek, należy do luksusowej linii biokominków, znanych pod nazwą Horus. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne - z półkami czarnymi, białymi lub czerwonymi, co ułatwia dopasowanie urządzenia do wnętrza.

Tetris to przykład nowoczesnego, minimalistycznego designu, który w połączeniu z możliwością samodzielnej rearanżacji może stać się gratką nie tylko dla miłośników gry.
   

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE(0)

  Aktualności

  Oficjalne wyniki

  Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

  more
  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  more
  ETAP I ZAKOŃCZONY

  Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

  more
  Wyniki I Etapu

  Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

  more

  PORADY

  CIEKAWOSTKI

  Copyright © 2015 MamKominek.pl
  Tworzenie stron Webton.pl