MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

Termokaust
Termokaust

Hryniewicze 3B
15-378 Bialystok

tel. +48 85 747 49 80
e-mail: krzychu@termokaust.pl
www.termokaust.pl

TermokaustTermoKaust® jest marką firmy Kaflarnia Kafel-Kar z Białegostoku, producenta ceramiki kaflowej, stworzoną na potrzeby produkcji która rozszerza obecną  ofertę.


Nasze doświadczenie w branży zduńskiej, grzewczej i kominkowej zaowocowało produktem, który powstał w naturalny sposób jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.


W naszym przekonaniu, powstanie tego produktu, powinno zapoczątkować nową jakość ekologicznych rozwiązań, powstających według założeń inżynierii piecowej, które są poddawane wszystkim kryteriom ekologicznych norm. Poprawiając w ten sposób świadomość tzw. czystego spalania drewna.


Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i obsługę klienta przez funkcjonalność wszystkich zagadnień budowy, montażu i użytkowania, mając na uwadze koszty zakupu i eksploatacji. Wszystkie rozwiązania projektowe, techniczne i konstrukcyjne są autorską pracą do której przywiązaliśmy dużo uwagi. Nasza produkcja przeznaczona jest dla wszystkich klientów doceniających  tradycyjny, akumulacyjny sposób ogrzewania w nowoczesnym wydaniu.


Napisano o nas „…dwóch pasjonatów ekologicznego i efektywnego spalania z Białegostoku...” i coś w tym jest, ale nie jest nas tylko dwóch, to praca i determinacja całej naszej firmy która realizuje wspólne dążenie osiągnięcia pozycji na rynku. Wywodzimy się z tradycyjnego dobrego rzemiosła, ale chcemy połączyć je z nowoczesnymi technikami projektowania, produkcji i sprzedaży.


Naszym celem jest produkcja rodzimego produktu w branży techniki grzewczej z zastosowaniem wszelkich innowacji w tej dziedzinie, uwzględniających tradycyjny charakter.  Kompletacja i transport paletowy docierający w każde miejsce, pozwala na planowanie w skali całego kraju.


Określono nas i naszą produkcję „…wyjątkiem na tle kopii urządzeń zachodnich…”, chcemy aby to co tworzymy zawsze było udziałem połączenia polskiej tradycji wzbogaconej innowacją i dorobkiem nowoczesnej wiedzy.
 


Montaż pieca Termokaust


O piecu TermiokaustGaleria Termokaust

Aktualności

Oficjalne wyniki

Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

more
GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

more
ETAP I ZAKOŃCZONY

Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

more
Wyniki I Etapu

Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

more

PORADY

CIEKAWOSTKI

Copyright © 2015 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl