MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

CIEKAWOSTKA

Na miarę potrzeb

kategoria: kominek
Autor: Paweł Kralka, fot. Spartherm


Narzucająca się, coraz bogatsza w swojej różnorodności, oferta rynkowa wkładów i pieców grzewczych, często, gdy podejmiemy decyzję o zakupie wyżej wymienionych urządzeń, wprowadza nas w stan lekkiego zakłopotania. Problem jest natury zasadniczej, mianowicie - co kupić i za ile? Czy może zdecydować się na produkt z "wyższej półki" czy raczej poszukać tańszego zamiennika. Oczywiście ostateczny wybór należeć będzie do Państwa, a inaczej być nie może z prostego względu - każdy najlepiej wie na co może sobie pozwolić.


Nie należy robić tajemnicy z faktu, że na rynku istnieje grupa towarów, które pomimo wysokiej ceny, warto i należy promować. Stwierdzenie powyższe ujmuje zarówno design, kolorystykę, jakość wykonania, jak i aktualne rozwiązania technologiczne.
Do takiej klasy produktów można bez wątpienia zaliczyć produkty firmy Spartherm - już wielokrotnie zresztą prezentowane na naszych łamach. Tym razem przybliżę kolejną grupę pieców wolnostojących, należącą do serii Selection. W jej skład wchodzą trzy piece Cubo S, Cubo L (które mogą Państwo zobaczyć na prezentowanych fotografiach) oraz Cubo M. Są to trzy modele z kątową szybą o różnej kolorystyce i zróżnicowanej wysokości: Cubo S - 1156 mm, Cubo M i L - 1436 mm (przy wymiarze podstawy 406 x 406 mm).
Pomimo niewielkich gabarytów tych pieców, nominalna moc grzewcza kształtuje się na poziomie 6 kW, a sprawność sięga powyżej 80%. Kolorystyka korpusów odpowiada aktualnym trendom zdobniczym. Wśród proponowanych przez producenta kolorów znaleźć możemy: czarny, grafit, kasztan, brąz oraz jasny "Perle". Podobnie jak w przypadku innych pieców, szyba posiada czarny nadruk, co znacznie podnosi walory estetyczne urządzenia.
Cubo S to piec o łagodnej linii, z zaokrąglonymi krawędziami i pięknie uformowanym uchwytem. Cubo M stanowi z kolei doskonałą równowagę proporcji. Natomiast decydując się na Cubo L, mamy możliwość wyboru schowka na drewno z lewej lub prawej strony.
Ze względu na swoje gabaryty, prezentowana seria znakomicie sprawdzi się w niedużych, nowoczesnych mieszkaniach, jednocześnie stanowiąc wyjątkowy element aranżacji ze względu na ciekawy design i bardzo staranne wykonanie.
Seria Selection ciągle nas przekonuje o tym, że ogień jest źródłem komfortu i przyjemności, a projektanci firmy Spartherm nie zapominają o tych atrybutach. Piece Cubo stanowią ciekawą oprawę dla buzujących płomieni ognia, które przy zastosowanym kształcie i wielkości szyby, mają jeszcze lepsze "warunki" do zachwycania swoim pięknem. Nieduże, ale urokliwe o wysokim standardzie wykonania - to krótkie podsumowanie tej serii pieców wolnostojących, bez wątpienia uatrakcyjniających aktualną ofertę rynkową.


DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE(0)

  Aktualności

  Oficjalne wyniki

  Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

  more
  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  more
  ETAP I ZAKOŃCZONY

  Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

  more
  Wyniki I Etapu

  Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

  more

  PORADY

  CIEKAWOSTKI

  Copyright © 2015 MamKominek.pl
  Tworzenie stron Webton.pl