MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

CIEKAWOSTKA

Hillside

kategoria: kominek


Autor: Rafał Rębisz,  fot. Flying Cavalries


Nie jest łatwo określić jednym słowem czym jest Hillside. To biokominek, to stolik kawowy, to wreszcie wygodne siedzisko.

Projektanci z "Flying Cavalries" znaleźli sposób na połączenie wszystkich tych funkcji w jedną całość, tworząc gustowny wielofunkcyjny mebel. Do jego budowy wykorzystano drewno dębowe, kamień naturalny i szkło. Takie połączenie materiałów sprawia, że niemal w każdym wnętrzu odnajdzie się idealnie. 

Kiedy nie korzystamy z kominka, palenisko możemy zamknąć składając szklane ścianki, które podczas jego pracy służą jako osłona ognia. Całość stanowi wówczas blat stolika, który z pewnością przyda się podczas przyjmowania gości.

Jeśli jednak pragniemy relaksu w samotności, docenimy inwencję brytyjskich projektantów. W kilka sekund możemy zamienić drewniany stolik w wygodne siedzisko, dzięki któremu będziemy mogli zasiąść z książką i ogrzać się przy cieple ognia. Ergonomię tego urządzenia dopełnia wcięcie w podstawie kominka, które świetnie sprawdza się w roli półki na książki.

Na całym świecie projektanci dążą do poprawy jakości i wygody życia. Swoimi pomysłami zespół "Flying Cavalries" udowadnia, że wciąż można coś ulepszyć i udoskonalić.


DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE(0)

  Aktualności

  Oficjalne wyniki

  Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

  more
  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  more
  ETAP I ZAKOŃCZONY

  Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

  more
  Wyniki I Etapu

  Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

  more

  PORADY

  CIEKAWOSTKI

  Copyright © 2015 MamKominek.pl
  Tworzenie stron Webton.pl