MamKominek.pl

DOŁĄCZ

Załóż konto na naszej stronie, aby dodać kominek i pisać komentarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ

ZALOGUJ SIĘ

NOWE KOMENTARZE

CIEKAWOSTKA

Bubo - inny niż wszystkie

kategoria: kominek


 Autor: Rafał Rębisz ,  fot. Bubo

Bubo to nie tylko zwyczajny stojak na drewno, który postawimy obok kominka. Roberto Lanaro zaprojektował modułowy system aluminiowych pojemników, dający się dowolnie rozbudowywać i wykorzystywać według własnych potrzeb.Po zamontowaniu dodatkowych przegród z klejonego drewna bukowego, możemy z powodzeniem zmieścić w jednym module szesnaście butelek wina. fot. Bubo

Sami decydujemy, czym dla nas będzie Bubo, gdyż oferowany jest z szeregiem akcesoriów, dzięki którym możemy zmieniać lub udoskonalać jego zastosowanie. Wśród dodatków na uwagę zasługują doczepiane kółka oraz aluminiowy uchwyt. Dzięki temu zestawowi możemy wygodnie przewozić ciężki opał z drewutni, czyniąc z naszego stojaka wózek transportowy.
Miłośnikom książki służyć będzie za nowoczesny regał, który można rozbudowywać do woli. Jeżeli natomiast jesteśmy koneserami wina, po zamontowaniu dodatkowych przegród z klejonego drewna bukowego, możemy z powodzeniem zmieścić w jednym module szesnaście butelek wina.

Włoski producent zapewnia, iż całość stworzono z troską o środowisko. Aluminiowe części nie zostały pomalowane ani poddane żadnej dodatkowej obróbce, dzięki czemu łatwiej będzie można wykorzystać je jako surowiec wtórny.

 

DODAJ KOMENTARZ

KOMENTARZE(0)

  Aktualności

  Oficjalne wyniki

  Oficjalne wyniki III edycji Konkursu Mam Kominek

  more
  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  more
  ETAP I ZAKOŃCZONY

  Zakończyło się głosowanie w Etapie I.

  more
  Wyniki I Etapu

  Oficjalne wyniki I etapu konkursu MAM KOMINEK

  more

  PORADY

  CIEKAWOSTKI

  Copyright © 2015 MamKominek.pl
  Tworzenie stron Webton.pl